SASA’dan yeni anlaşma

Sasa Polyester Sanayi AŞ, PTA yatırımı projesi kapsamında, teknolojik lisansörlük alma amacıyla Koch Industries Inc.'in yüzde 100 iştiraki olan INVISTA ile 'Niyet Mektubu' imzaladı.

Abone ol
Abone ol

Konuyla ilgili KAP’a yapılan açıklama şöyle;

Şirketimizin yıllık 1,5 milyon ton üretim kapasiteli PTA yatırımı projesi kapsamında, INVISTA'nın teknik bilgilerini ve fikri mülkiyet haklarını (lisansörlük) kullanmak üzere Şirketimiz ile Koch Industries Inc.'in %100 iştiraki olan INVISTA Tekstil (U.K.) Limited arasında "Niyet Mektubu" imzalanmıştır.

 

SASA SASA POLYESTER SANAYI A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 7.26
Satış 0
Değişim 0.66%
Son Değer 7.26
En yüksek 7.26
En düşük 6.64
Haftalık Değişim 39.3474%
Aylık Değişim -16.7431%
Yıllık Değişim -6.0802%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar