Smartiks, kısa çalışma ödeneğine başvurdu

Koronavirüs salgını nedeniyle şirketlere destek sağlamak amacıyla oluşturulan kısa çalışma ödeneğine borsada işlem gören Smartiks Yazılım da başvuruda bulundu...

Abone ol
Abone ol

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Şirketimizce Koronavirüs (COVID-19) salgını kapsamında, bazı müşterilerimizin kısa süreli çalışma sistemine geçişine istinaden bu müşterilerimize hizmet veren ve uzaktan çalışan belirli sayıda personelimiz için "Kısa Çalışma ve Kısa Çalışma Ödeneği Hakkında Yönetmelik" çerçevesinde ilgili kuruma başvuru yapılmıştır. Başvurumuzla ilgili olarak kurum onayı beklenmektedir."

SMART SMARTIKS YAZILIM A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 7.93
Satış 7.94
Değişim -0.19%
Son Değer 7.95
En yüksek 8.17
En düşük 7.9
Haftalık Değişim 3.6505%
Aylık Değişim 6%
Yıllık Değişim -18.9602%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar