Sokağa çıkma yasağında uçuşlar nasıl olacak?

15 İlde bu haftasonu da uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı sonrası o tarihlerde alınan uçak biletlerinin akıbeti ne olacak sorusu gündeme geldi. Konuyla ilgili ilk açıklama Pegasus’tan geldi.

Abone ol
Abone ol

Pegasus, Hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı süresince uçuşların uygulama koşullarına dair SHGM'den bilgi bekleniyor.

Pegasus, hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı süresince  uçuşların uygulama koşullarına dair Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden bilgi beklendiğini bildirdi.

Pegasus'tan yapılan açıklamada şu bilgi verildi:

"Bu hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı süresince  uçuşların uygulama koşullarına dair Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden bilgi beklenmekte olup gelişmeler oldukça en kısa  sürede bilgi verilecektir."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar