S&P'den Yapı Kredi açıklaması

Kredi derecelendirme kuruluşu S&P, Unicredit ile ortaklığını bitiren Yapı Kredi hakkında açıklamada bulundu. S&P, anlaşma sonrası Koç Holding’in notunda herhangi bir değişikliğe gidilmediğini belirtti.

Abone ol
Abone ol

Kredi derecelendirme kuruluşu S&P,  geçtiğimiz günlerde Unicredit ile ortaklığını bitiren Yapı Kredi hakkında açıklamada bulundu.

S&P, anlaşma sonrası Koç Holding’in notunda herhangi bir değişikliğe gidilmediğini belirtti.

UniCredit ve Koç Topluluğu, Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’deki payların devirleri ile aralarındaki ortaklık sözleşmesinin feshini kapsayan anlaşmaları geçtiğimiz cumartesi günü imzalanmıştı.

 

YKBNK YAPI VE KREDI BANKASI A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 2.05
Satış 2.06
Değişim -0.01%
Son Değer 2.05
En yüksek 2.08
En düşük 2.03
Haftalık Değişim 0%
Aylık Değişim 0.9852%
Yıllık Değişim -17.3387%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar