SPK'dan Bera Holding kararı

Sermaye Piyasası Kurulu(SPK), Bera Holding paylarına ilişkin devir işlemlerine yönelik yapılan incelemede mevzuata aykırı bir husus tespit etmedi

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Sermaye Piyasası Kurulu(SPK), Bera Holding paylarına ilişkin devir işlemlerine yönelik yapılan incelemede mevzuata aykırı bir  husus tespit etmedi.

SPK haftalık bülteninde yer alan kararda "Kurulumuzca Bera Holding A.Ş.’nin (Şirket) ilişkili şirketleri tarafından Şirket paylarında 24/07/2020 tarihinde yapılan devir işlemlerine yönelik olarak yapılan  inceleme sonucunda sermaye piyasası mevzuatına aykırı bir husus tespit  edilmemiştir." denildi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar