TAV Havlimanları, Çukurova Havalimanı ihalesine teklif verme kararı aldı

TAV Havalimanları, Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından 20 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan Çukurova  Havalimanı üstyapı tesislerinin yap-işlet-devret modeliyle yapılması ve havalimanının işletme hakkı devri ihalesine teklif vermeye karar verdi.

Abone ol
Abone ol

TAV Havalimanları Yönetim Kurulu, Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından 20 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan Çukurova  Havalimanı üstyapı tesislerinin yap-işlet-devret modeliyle yapılması ve havalimanının işletme hakkı devri ihalesine teklif vermeye karar verdi.

TAV Havalimanları'ndan KAP'a yapılan açıklamada, konuyla ilgili tüm aşamalarda kamuoyuna bilgi verileceği belirtildi.

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa Şirket Haberleri
Yorumlar