Teknoloji şirketi ATP, halka arz için başvurdu

Teknoloji şirketi ATP, halka arz için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurdu. Kurumsal yazılım ve teknoloji çözümleri sunan ATP; Tradesoft, Zenia ve ATP Digital markaları ile üç alanda faaliyet gösteriyor.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

ATP Ticari Bilgisayar Ağı ve Elektrik Güç Kaynakları Üretim, Pazarlama ve Ticaret A.Ş. (“ATP”) paylarının halka arzına ilişkin izahname onayı için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvuruda bulundu.

SPK’ya sunulan taslak izahname ATP ve halka arzda konsorsiyum liderleri olarak görev alan İş Yatırım ve Ata Yatırım’ın web sitesinde yayınlandı.

Kurumsal yazılım ve teknoloji çözümleri sunan ATP; Tradesoft, Zenia ve ATP Digital markaları ile üç alanda faaliyet gösteriyor.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar