Torunlar, borcunu 2024'e kadar sıfırlayacak

Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, gayrimenkul sektörünün pandemi sürecini nasıl geçirdiğini ve Torunlar GYO'ya ilişkin görünümü Bloomberg HT'ye değerlendirdi. Torun, 2024'e kadar borcu sıfır düzeyine indirmek istediklerini belirtti.

Abone ol
Abone ol

bloomberght.com'da yer alan habere göre, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, 2020'de hedeflerinin üzerinde satış gerçekleştirdiklerini belirtirken pandemi süreci boyunca gelirlerdeki düşüş sebebiyle yatırım planlarını revize ettiklerini açıkladı.

Bloomberg HT yayınına katılan Torun 2020'de yüksek kur farkı giderlerinin olduğunu ifade ederken kar dağıtma stratejilerini devam ettirmek istediklerini ve 2024'e kadar borçlarını sıfırlamayı hedeflediklerini söyledi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar