TürkTraktör üst yönetiminde iki atama yapıldı

Türkiye traktör pazarının lider üreticisi TürkTraktör, organizasyon yapısında gerçekleştirdiği bir yenilemeyle birlikte üst  yönetim kadrosunda görev değişimleri yaptı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

TürkTraktör ailesine 2019 yılında Mali İşler Direktörü olarak  katılan Federico Pamfili, Eylül 2020 itibarıyla görevine TürkTraktör  ‘Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı’ olarak devam edecek ve TürkTraktör’ün tüm Mali İşler çalışmalarının yönetilmesinden ve  geliştirmesinden sorumlu olacak.

Federico Pamfili, Cassino Üniversitesi İşletme ve Yönetim Ekonomisi bölümünden 1995 yılında yüksek lisans derecesiyle mezun  oldu. İş hayatına 1996 yılında İtalya Iveco’da Konsolidasyon ve Raporlama Finansal Analisti olarak başlayan Federico Pamfili, 1999-2002 yılları arasında IT Holding’de Kontrolör olarak çalıştı.

2002 yılında CNH’de çalışmaya başladı. 2005 yılında ise Avrupa Bölgesi Ticari Kontrolörü olarak Birleşik Krallık’a giderek uluslararası  kariyerine adım attı.

2007 yılında artan sorumlulukları ile beraber CNH’ın Şikago’da  bulunan global merkezine geçen Federico Pamfili, 2012 yılında ise Global Satış sonrası CFO’su olarak atandı ve 2013 yılında Yatırım ve ARGE Kontrolörü pozisyonunu üstlendi. Federico Pamfili bu göreviyle  birlikte 2018 yılına kadar İcra Komitesine de danışmanlık yaptı.

Birleşme ve Satınalma bölümünde kısa bir süre çalıştıktan sonra, 2019 yılında TürkTraktör’de Mali İşler Direktörü olarak çalışmaya  başlayan Federico Pamfili, 1 yıl sonra TürkTraktör Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

2014 yılından bu yana Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı  olarak başarılı çalışmalara imza atan Ahmet Canbeyli ise TürkTraktör  ‘Ticari Genel Müdür Yardımcısı’ olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ahmet Canbeyli, 1995 yılında Ram Dış Ticaret’te Muhasebe Uzmanı olarak başladığı  çalışmalarına Muhasebe Sorumlusu olarak devam etti. 2002 -2005  arasında ise Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri’nde Mali İşler Yöneticisi olarak çalıştı.

Ahmet Canbeyli, kariyer yolculuğuna 2005 yılından itibaren 9 yıl  boyunca farklı pozisyonlarda görev yapacağı KoçSistem’de devam etti. Canbeyli, KoçSistem’de sırasıyla Mali İşler ve Finansman Grup Yöneticisi, Mali İşler ve Finansman Genel Müdür Yardımcısı ve Mali İşler ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak farklı alanların  yönetiminden sorumlu oldu.

2014 yılında TürkTraktör çatısı altındaki görevine başlayan Ahmet Canbeyli, şirketin Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak 6 yıl  boyunca geçekleştirdiği başarılı yönetimle önemli çalışmalara imza  attı.

Ahmet Canbeyli, yeni göreviyle birlikte TürkTraktör’ün satış,  satış sonrası ve pazarlama çalışmalarının tamamından sorumlu olacak.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar