Uçaklarda yan koltuk boş olacak mı?

Türk Hava Yolları(THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Uçaklarda yan koltuk boş olacak mı?" sorusuna yanıt verdi. Ekşi, "Henüz zorlayıcı bir karar alınmamıştır" diye konuştu...

Abone ol
Abone ol

Türk Hava Yolları(THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, uçaklarda yan koltuğun boş olup olmaması ile ilgili henüz zorlayıcı bir karar alınmadığını söyledi.

Ekşi twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Uçaklarda yan  koltuk boş olacak mı?" yönündeki bir soruya "Havacılık ve sağlık  otoritelerinde  uçak havalandırma sistemleri, HEPA filitreleri ve  yapılan bilimsel araştırmalarda uçak içi bulaş riskinin yüksek  olmaması gibi sebepler ile "Henüz zorlayıcı bir karar alınmamıştır." yanıtını verdi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar