Yapı Kredi konut kredisi faiz oranını düşürdü

Yapı Kredi, küresel çapta tüm yaşamın etkilendiği bu zor günlerde,  ülke ekonomisine olan desteğini artırmak amacıyla konut kredisi faiz  oranını aylık yüzde 0,89'a indirdi.

Abone ol
Abone ol

Yapı Kredi’nin sunduğu konut kredisinden faydalanmak isteyenler  kredi tutarı üst limiti olmadan, 120  aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 0,89 faiz oranlı konut kredisi  kullanabilecek.

Aynı zamanda, kampanya kapsamında Yapı Kredi  müşterilerine, farklı ödeme plan ve seçenekleri de oluşturulabilecek.

Yapı Kredi’nin konut kredisine  444 0 445 telefon hattı, Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesinden başvuru yapılabilecek.

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar