Agrotech'ten satın alma hamlesi

Agrotech Teknoloji, yaklaşık 50.000 adet satış noktasında ağı bulunan bir firmanın %70'inin alınması için ön görüşmelere başladı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Agrotech Teknoloji, yaklaşık 50.000 adet satış noktasında ağı bulunan bir firmanın %70'inin alınması için ön görüşmelere başladı.

KAP'a yapılan açıklamada, "Merkezi İstanbul İlinde bulunan gıda ve bebe bisküvisi ile yaklaşık üçyüz çeşit ürünün üretimini yapan ve yaptıran yaklaşık 50.000 adet satış noktasında ağı bulunan bir firmanın %70'inin alınması için ön görüşmelere başlanmıştır." denildi.

Kaynak: Foreks Haber Merkezi

AGROT AGROTECH YUKSEK TEKNOLOJI VE YATIRIM A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 40.98
Satış 41
Değişim 1%
Son Değer 41
En yüksek 41.74
En düşük 39.66
Haftalık Değişim -7.4492%
Aylık Değişim 48.6584%
Yıllık Değişim 239.6851%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar