Bir şirketin daha temettü kararı netleşti

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş (ENKAI), bugün KAP'a yaptığı açıklamada 2023 kârından yatırımcılarına hisse başı net 1,1462001 temettü dağıtım kararının netleştiğini açıkladı. Peki temettü ödemesi ne zaman olacak? İşte detaylar...

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş (ENKAI), bugün KAP'a yaptığı açıklamada 2023 kârından yatırımcılarına hisse başı net 1,1462001 temettü dağıtım kararının netleştiğini açıkladı. 

7 Mart'ta yaptığı KAP açıklamasında yatırımcılarına hisse başı net 1,1462001 TL temettü dağıtım kararı aldığını açıklamıştı. 

 

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar