CVK Maden'in iştirakinden yeni anlaşma

CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (CVKMD) bağlı ortaklığı yurt dışında yerleşik bir şirket ile "Maden Cevheri Satışı" konusunda anlaşma yaptı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (CVKMD) bağlı ortaklığı yurt dışında yerleşik bir şirket ile "Maden Cevheri Satışı" konusunda anlaşma yaptı

Konu ile ilgili KAP açıklaması şöyle:

"Bağlı Ortaklığımız Hayri Ögelman Madencilik A.Ş., yurt dışında yerleşik bir şirket ile "Maden Cevheri Satışı" konusunda anlaşmıştır. Siparişin toplam bedeli yaklaşık 32.042.000,00 Türk Lirası (1.035.000,00 USD)'dır."

 

CVKMD CVK MADEN ISLETMELERI SANAYI VE TICARET A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 0
Satış 0
Değişim 0%
Son Değer 0
En yüksek 0
En düşük 0
Haftalık Değişim 0%
Aylık Değişim 0%
Yıllık Değişim 0%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar