Elite Naturel, Amerikalı market zinciriyle anlaştı

Elite Naturel (ELITE), ürün gamına yeni eklenen bebek ürünlerinin Amerika Birleşik Devletlerinin büyük market zincirlerinden birisi olan Whole Foods Market, Inc'ye satışı konusunda anlaştı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Elite Naturel,  bebek ürünlerinin Whole Foods Market, Inc'ye satışı konusunda anlaştı.Elite Naturel Amerikalı market zincirinden toplam 1.178.684 ABD Doları tutarındaki ilk siparişini aldı.

Konu ile ilgili Elite Naturel'den yapılan KAP açıklaması şöyle:

"Şirketimiz bünyesinde uzun bir süredir ar-ge çalışmalarını sürdürdüğümüz bebek maması üretim çalışmalarımızın sonuçlandığı ve nihai ürün haline getirildiği, hem organik hem konvansiyonel bebek mamalarının seri üretimi için hazırlıkların tamamlandığı 08.02.2024 tarihli özel durum açıklamamız ile, alınan ilk siparişlere ilişkin bilgi ise 14.02.2024 tarihli özel durum açıklamamız ile kamuya duyurulmuştu.

Şirketimizin ürün gamına yeni eklenen bebek ürünlerinin Amerika Birleşik Devletlerinin büyük market zincirlerinden birisi olan Whole Foods Market, Inc'ye satışı konusunda yürütülen görüşmeler olumlu sonuçlanmış ve toplam 1.178.684 ABD Doları tutarındaki ilk sipariş alınmıştır.

Whole Foods Market Inc. Amazon'un grup şirketlerinden birisidir ve ABD'de bulunan 500'den fazla şubesi ve online olarak organik ürünler satmaktadır.

Yaklaşık 15 farklı ürün için başlayan satışlarımızın zamanla diğer ürünlerimizi de kapsaması için çalışmalar yürütülmektedir."

 

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar