Elite Naturel, yeni ürününü duyurdu

Elite Naturel, ar-ge çalışmalarını sürdürdüğü bebek maması üretim çalışmalarında nihai ürün hedefine ulaştı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamaya göre, Şirket bünyesinde uzun bir süredir ar-ge çalışmaları sürdürülen bebek maması üretim çalışmaları sonuçlandı ve nihai ürün haline getirildi.

Hem organik hem konvansiyonel bebek maması olarak gerçekleştirilecek üretim ile ilgili seri üretime geçişe yönelik hazırlıkların da tamamlandığının belirtildiği açıklamada, "Pazarlama faaliyetleri sonrasında seri üretime geçilmesi planlanmaktadır.

Bu kapsamda bebek mamasının seri üretime geçilmesi durumunda konuya ilişkin açıklama Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılacaktır. Bebek mamalarının üretim ve satışına başlanılması ile birlikte Şirketimiz cirosuna ve karlılığına olumlu katkı sağlaması beklenilmektedir." denildi.

Kaynak: Foreks Haber Merkezi

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa Şirket Haberleri
Yorumlar