Geçen haftanın en iyi/en kötü 5 hissesi

İntegral Yatırım, haftalık hisse senedi raporunda geçen haftanın en çok kazandıran ve en çok kaybettiren 5 hissesini paylaştı. Değerlendirmede ayrıca Borsa İstanbul'un performansı da masaya yatırıldı.

Abone ol
Abone ol

İntegral Yatırım, haftalık hisse senedi raporunda geçen haftanın en çok kazandıran ve en çok kaybettiren 5 hissesini paylaştı.

Değerlendirmede ayrıca Borsa İstanbul'un performansı da masaya yatırıldı.

Detaylar şöyle;

Borsa BIST100 endeksi haftayı %2.53 yükseliş ile kapatırken, Bankacılık Endeksi XBANK’ın getirisi %3.11 oldu.

Piyasalar asıl fiyatlamayı önceki hafta yapmıştı. Endeks’in önceki hafta %8.3 ve Bankacılık
endeksinin %22.6 yükseldiğini hatırlamakta fayda var. Bu sert yükselişlere rağmen geçen haftaki performans piyasada boğaların halen güçlü ve iştahlı olduğunu gösteriyor.

Geçen haftanın en çok kazandıran ve en çok kaybettiren 5 hissesini ise şunlar oldu:

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar