Göknur Gıda'dan yurt dışı hamlesi

Göknur Gıda (GOKNR), İngiltere, Çin, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai) ve Suudi Arabistan’da yeni firmalar kurarak, yerinde depolama ve ambalajlama faaliyetlerinde bulunma kararı aldı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Göknur Gıda (GOKNR), beş ülkede yeni firmalar kurarak, yerinde depolama ve ambalajlama faaliyetlerinde bulunma kararı aldı.

Konu ile ilgili KAP açıklaması şöyle:

"Firmamız ihracat pazarlama faaliyetlerini geliştirmek, müşterilerine daha iyi hizmet vermek, yerinde ve aktif pazarlama ile yeni müşteriler kazanmak amacı ile İngiltere, Çin, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai) ve Suudi Arabistan’da yeni firmalar kurarak, yerinde depolama ve ambalajlama faaliyetleri için gerekli süreçleri başlatmıştır."

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar