Günlük teknik bazlı hisse önerileri

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca, 'Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.437’de olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1.454 seviyesi hedeflenecektir.' denildi.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Dün satıcılı bir seyir izleyen BIST-100 endeksi günü en düşük seviyeye çok yakın bir noktadan 1.421’den tamamladı.

Saatlik göstergeler aşırı satım bölgesine doğru hareket etmekte olup henüz aşırı satım bölgesine ulaşmamışlardır.

Dün 5 ve 22 günlük ortalamaların altında kapanış gerçekleşti. Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.437’de olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1.454 seviyesi hedeflenecektir.

Olası satışlarda takip edilecek destek seviyeleri ise 1.412 ve 1.403’te bulunmaktadır.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar