Hektaş'ın Ar-Ge Merkezi'ne onay

HEKTAŞ Ticaret Türk A.Ş. (HEKTS)'nin Orhangazi Şubesi Ar-ge merkezi başvurusu Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylandı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

HEKTAŞ Ticaret Türk A.Ş. (HEKTS)'nin Orhangazi Şubesi Ar-ge merkezi başvurusu Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylandı.

Konu ile ilgili Hektaş'tan KAP'a yapılan açıklama şöyle:

"5746 sayılı Kanun kapsamında Ar-Ge Merkezi Belgesi almak üzere Bursa ilinde faaliyet gösteren HEKTAŞ Ticaret Türk A.Ş. Orhangazi Şubemiz tarafından yapılan başvuru Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından uygun görülmüş olup, Orhangazi Şubemize Ar-Ge Merkezi Belgesi verilmesine ve işletmenin 5746 sayılı Kanun kapsamında sağlanan teşvik ve muafiyetlerden mevzuatla belirlenen süreler esas alınarak yararlandırılmasına karar verilmiştir."

 

HEKTS HEKTAS TICARET T.A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 15.42
Satış 15.43
Değişim 0.1%
Son Değer 15.43
En yüksek 15.5
En düşük 15.35
Haftalık Değişim 0.3903%
Aylık Değişim -8.4272%
Yıllık Değişim -23.2338%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar