İş Bankası hissesinde kritik eşik: 7,44

Ahlatcı Yatırım tarafından hazırlanan teknik analiz raporunda İş Bankası hissesinin 7,44 seviyesini bugün test ettiği ve yukarı fiyatlamaların olması durumunda yeni hedef fiyatların ne olacağı belirtildi.

Abone ol
Abone ol

Değerlendirmede şu tespitlerde bulunuldu:

"ISCTR: Daha önce kısa vadeli hedef olarak belirlediğimiz 7,44 seviyesini bugün test eden hissede yeşil dikdörtgen alan (7,00-7,44 TL) aralığında fiyatların devamını görebiliriz.

ISCTR HİSSESİNDE SON DURUM

Yükselen kanal içerisinde 7,44 üst bant olarak takip edilirken, Bankacılık sektörü içerisinde pozitif ayrışmaya devam edeceğini düşündüğümüz hissede kısa 7,25 uzun 7,00 seviyeleri aşağı yönlü kalıcı olarak kırılmadığı sürece  7,44 üzerinde fiyatlamalarda endeks yükselişine paralel 7,66 ve 7,97 hedeflenmeye devam edilebilir."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar