Link Bilgisayar'dan işbirliği hamlesi

Link Bilgisayar ve Birkil Bilişim Teknolojileri  "IoT Destekli Güvenlik Sistemleri" kapsamında işbirliği anlaşması imzaladı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Link Bilgisayar ve Birkil Bilişim Teknolojileri "IoT Destekli Güvenlik Sistemleri" kapsamında işbirliği anlaşması imzaladı.

Şirketten KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"40. Yılında Teknoloji sektörüne tamamen yenilenen yapısıyla beraber büyük bir adım atan firmamız, gelişim ve büyüme hedefleri doğrultusunda güvenlik ve bilişim alanlarında faaliyet gösteren sektörün öncü firmalarından biri olan Birkil Bilişim Teknolojileri  A.Ş.  ile, KDV dahil 178.440.000 TL tutarında "IoT Destekli Güvenlik Sistemleri" kapsamında işbirliği anlaşması 04.07.2024 tarihinde imzalamış olup anlaşmanın ilk fazı olan KDV dahil 81.600.000 TL tutarındaki siparişi bugün itibariyle onaylanmıştır. Projenin kalan siparişi 60 gün içerisinde tamamlanacaktır. IoT ve Güvenlik sektöründe atılan bu ilk adım sonrasında Yurtiçi ve Yurtdışı projeler için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

LINK LINK BILGISAYAR SISTEMLERI YAZILIMI VE DONANIMI SAN. VE TIC A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 630
Satış 630.5
Değişim -11%
Son Değer 630
En yüksek 639
En düşük 624.5
Haftalık Değişim -5.2631%
Aylık Değişim 6.8702%
Yıllık Değişim 201.7241%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa KAP Haberleri
Yorumlar