Meditera Tıbbi Malzeme hisse kodu ne fiyatı ne kadar? Halka arz fiyatı ne kadar?

Borsa İstanbul'da bir şirket daha halka arz oluyor. Son olarak SPK, Meditera Tıbbi Malzeme'nin halka arzına onay verdi. Öte yandan yatırımcılar Meditera halka arzı ne zaman? Meditera hisse kodu ne? Meditera hisse fiyatı ne kadar? gibi aramalar yapıyor.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Borsa İstanbul'da halka arz rüzgarı devam ediyor. Selva Gıda'nın ardından son olarak Meditera Tıbbi Malzeme'nin halka arzına SPK'dan onay çıktı.

Yatırımcılar bu haberin ardından Meditera halka arzı ne zaman? Mediterra hisse kodu ne? gibi aramalarla hisseye ilgi gösteriyor.

MEDİTERA HALKA ARZI NE ZAMAN?

Yatırımcıların ilk merak ettiği soru Meditera Tıbbi Malzeme halka arzının ne zaman olacağı. Konuyla ilgili henüz net bir bilgi verilmezken yakın zaman içerisinde şirketten açıklama yapılması bekleniyor.

MEDİTERA HİSSE KODU NE?

Ayrıca hissenin kodunun ne olacağı da merak edilenler arasında. Bununla alakalı henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Alınan bilgilere göre Mediterra'nın hisse kodunun MEDTR olması bekleniyor.

MEDİTERA HİSSE FİYATI NE KADAR?

SPK'dan gelen açıklamaya göre, Meditera hisse başına 28 liradan halka arz edilecek. Toplam 196 milyon lira büyüklükteki halka arz sonrası şirketin %20.6'sı borsaya kote olacak. Öte yandan da talep gelmesi durumunda ek satış şirketin gündeminde değil.

 

Kategoriler Popüler Haberler
Yorumlar