Menderes Tekstil hissesinde 2 kişiye tedbir

Menderes Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MNDRS) hissesindeki şüpheli islemleri nedeniyle iki kişi hakkında 1 ay süreyle Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önlemleri geldi.

Abone ol
Abone ol

Konuyla ilgili Borsa İstanbul'dan KAP'a yapılan açıklama şöyle:

'Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Menderes Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MNDRS) payının piyasasında Yönerge'nin 6. Maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle Hüseyin Yücel ve Haluk Yavuzoğlu hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 23/01/2020 tarihinden itibaren 1 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır'

MNDRS MENDERES TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 3.18
Satış 3.19
Değişim 0.12%
Son Değer 3.19
En yüksek 3.25
En düşük 3.07
Haftalık Değişim 3.5714%
Aylık Değişim 4.5901%
Yıllık Değişim 143.5114%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar