Migros hissedarı Kenan Investments hisselerini satışa çıkardı

Migros hissedarı Kenan Investments şirketteki paylarının tümünü satışa çıkardı, satış hisse başı 44,15 liradan fiyatlandı. Kenan Investments tarafından yapılan açıklamaya göre 21.3 milyon lira nominal değerli hisselerin değeri yaklaşık 941 milyon lira oldu.

Abone ol
Abone ol

Migros hissedarı Kenan Investments şirketteki paylarının tümünü satışa çıkardı, satış hisse başı 44,15 liradan fiyatlandı.

Salı günkü kapanışa göre fiyatın yüzde 5'in üzerinde bir iskontoyla gerçekleştiği görüldü. Migros hisseleri son bir ayda yüzde 14 artış kaydetmişti.

Kenan Investments tarafından yapılan açıklamaya göre 21.3 milyon lira nominal değerli hisselerin değeri yaklaşık 941 milyon lira oldu.

Kaynak: BloombergHT

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar