Netaş, 1,88 milyon dolarlık sipariş aldı

KAP'a yapılan açıklamada, TT Mobil İletişim Hizmetleri'nden 1.875.000 ABD doları tutarında yeni sipariş alındığı belirtildi.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Netaş, 1,88 milyon dolar tutarında yeni sipariş aldı.

KAP'a yapılan açıklamada, TT Mobil İletişim Hizmetleri'nden 1.875.000 ABD doları tutarında yeni sipariş alındığı belirtildi.

Açıklamada, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'den mobil şebekesi dahilinde kullanılacak olan TT Mobil radyolink yazılım ve donanımlarının tedariki, kurulumu, entegrasyonu ile bakım ve destek hizmetlerinin sağlanmasına yönelik 1.875.000 ABD Doları tutarında yeni sipariş alındığı ifade edildi.

Kaynak: Foreks Haber Merkezi

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa Şirket Haberleri
Yorumlar