SPK, Bulls GSYO'nun sermaye artırımına onay verdi

SPK'nın bugün yayımlandığı bültende Bulls Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ’nin 40.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin 200.000.000 TL’ye artırılmasına onay çıktı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

SPK'nın bugün yayınlanan haftalık bülteninde Bulls Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ’nin 40.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin 200.000.000 TL’ye artırılmasına onay çıktı.

Konuyla ilgili bültende yer alan kararda, "Bulls Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ’nin (Şirket), ortaklık yapısındaki değişikliğe ve 40.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin 200.000.000 TL’ye artırılmasına izin verilmesi taleplerinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir' denildi.

Bu sermaye artırımı sonrası Bulls Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ’nin ortaklık yapısı da şu şekilde oldu:

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar