SPK'dan dört halka arza onay

SPK (Sermaye Piyasası Kurulu), BMS Çelik, Oyak Yatırım Menkul Değerler, Ünlü Yatırım Holding ve Başkent Doğalgaz Dağıtım halka arzlarına onay verdi.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

SPK (Sermaye Piyasası Kurulu), BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş., Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Ünlü Yatırım Holding A.Ş ve Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin halka arz başvurularını onayladı.

Buna göre BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin pay başına satış fiyatı 4,87 TL , Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin pay başına satış fiyatı 18,65 TL, Ünlü Yatırım Holding A.Ş'nin pay başına satış fiyatı 6,90 TL, Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin pay başına satış fiyatı ise 9,72 TL olarak belirlendi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar