ABD'li banka o hisseyi işaret etti: AL verdi

Goldman Sachs, borsaya kote bağlı ortaklıkları ve iştirakleri için verilmiş yüksek hedef fiyatları ve yapılan tahminleri dikkate alarak Koç Holding için hedef fiyatını yukarı yönlü revize etti.

Abone ol
Abone ol

Goldman Sachs, daha önce 26,1 TL olarak açıklamış olduğu hedef fiyatı 29,0 TL'ye yükseltirken, tavsiyesini 'al' olarak tekrarladı.

Koç Holding'in geçtiğimiz 6 ayda borsaya kote şirketlerinin ortalamada yüzde 29 altında performans gösterdiğini belirten Goldman Sachs, Holding'in net varlık değerine iskontosunun son 5 yıl ortalaması olan yüzde 4'ten yüzde 29'a çıktığına da dikkat çekti.

Kaynak: Foreks

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar