Adese perakendeden çıkıyor

Adese, mevcut şubelerin tamamının blok halinde ve/veya parça  parça satış ve devri için muhtemel alıcılar ile görüşmelere başlanmasına karar verdi. Şirket, gayrimenkul yatırım faaliyetlerine ağırlık verecek şekilde yeniden yapılanacak.

Abone ol
Abone ol

Adese, mevcut şubelerin satış/devri için görüşmelere başlanmasına karar verdi, gayrimenkul yatırım faaliyetlerine ağırlık verecek.    

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Şirketimizin 14.12.2020 tarihinde gerçekleştirdiği Yönetim Kurulu  toplantısında,

Market işletmeciliği faaliyetlerinin olumsuz finansal sonuçlarını ortadan kaldırmak amacı ile bir süredir yürütülen verimlilik odaklı  çalışmalar kapsamında kapatılan şubeler sonrası gelinen durum detaylı  olarak değerlendirilmiştir. Değerlendirmeler sonucunda,

1-      Mevcut şubelerimizin tamamının blok halinde ve/veya parça  parça satış ve devri için muhtemel alıcılar ile görüşmelere  başlanmasına,

2-      Şirketin esas sözleşmesinde mevcut olan " gayrimenkul  yatırım faaliyetlerine" ağırlık verecek yeni bir yapılanma için  çalışmaların başlatılmasına oybirliği ile karar verilmiştir."

ADESE ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TICARET A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 2.72
Satış 2.73
Değişim -0.05%
Son Değer 2.72
En yüksek 2.79
En düşük 2.71
Haftalık Değişim -4.5614%
Aylık Değişim -2.8571%
Yıllık Değişim -2.8571%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar