Altınay Savunma tavandan başladı

Altınay Savunma Teknolojileri AŞ payları ALTNY bugünden itibaren Yıldız Pazar'da işlem görmeye başladı. Hisse ilk işlem gününde 35,20 liradan tavan oldu.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Altınay Savunma Teknolojileri AŞ payları bugünden itibaren Yıldız Pazar'da işlem görmeye başladı.

Altınay Savunma Teknolojileri'nin 58.823.530 TL nominal değerli paylarının halka arzı için talep toplama 10 Mayıs'ta son ermiş ve halka arz süreci 17 Mayıs'ta tamamlanmıştı.

Halka arz edilen 58.823.530 TL nominal değerli paylar bugünden itibaren Yıldız Pazar'da 32,00 TL baz fiyat, "ALTNY.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacak. Maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlendi.

Öte yandan hisse ilk işlem gününde 35,20 liradan tavan oldu.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa Halka Arzlar
Yorumlar