Anadolu Efes’ten önemli açıklama

Anadolu Efes’ten KAP’a şirket paylarının bir kısmının bir aracı kurum  tarafından talep toplama suretiyle borsa dışı pazarda satılması haberleriyle ilgili açıklama geldi.

Abone ol
Abone ol

Anadolu Efes, Şirketimiz paylarının bir kısmının bir aracı kurum  tarafından talep toplama suretiyle borsa dışı pazarda satılmasıyla  ilgili medya kaynaklarında çeşitli haberler bulunduğunu, bu konuda kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmadığını bildirdi.

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Şirketimiz paylarının bir kısmının bir aracı kurum tarafından  talep toplama suretiyle borsa dışı pazarda satılmasıyla ilgili  medya kaynaklarında çeşitli haberler bulunmaktadır. Buna ilişkin  gerçekleşen olağandışı fiyat ve/veya miktar hareketleriyle ilgili  olarak, mevcut durum itibariyla Şirketimiz tarafından kamuya  açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır."

AEFES ANADOLU EFES BIRACILIK VE MALT SANAYII A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 25.58
Satış 25.6
Değişim 0%
Son Değer 25.58
En yüksek 26
En düşük 25.52
Haftalık Değişim 0%
Aylık Değişim 10.8318%
Yıllık Değişim 10.8318%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar