ARD Bilişim için gong yarın çalacak

ARD Grup Bilişim Teknolojileri payları 6 Şubat'ta "ARDYZ.E" kodu ile Ana Pazar'da (Grup 1) işlem görmeye başlayacak. Şirket hissesi için belirlenen fiyat 5,30 lira olarak belirlendi.

Abone ol
Abone ol

ARD Grup Bilişim Teknolojileri payları 6 Şubat'ta "ARDYZ.E" kodu ile Ana Pazar'da (Grup 1) işlem görmeye başlayacak.

BIST'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Sermaye Piyasası Kurulunun 16/01/2020 tarihinde onayladığı izahname çerçevesinde Borsa Birincil Piyasa'da halka arzı gerçekleştirilen ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.'nin, 22.000.000
TL nominal değerli sermayesini temsil eden payları Kotasyon Yönergesinin 8'inci maddesi uyarınca kota alınmış olup, halka arz edilen 7.500.000 TL nominal değerli payları 06/02/2020 tarihinden itibaren 5,30 TL/pay baz fiyat ve "ARDYZ.E" kodu ile Ana Pazar'da (Grup 1) işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 500.000 TL olarak belirlenmiştir.

Payların halka arzına ilişkin izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlanmaktadır."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar