Bim'den yeni şirket kararı

Bim Birleşik Mağazalar A.Ş (BIMAS), bugün KAP'a yaptığı bildirim ile 1.000.000 TL sermayeli  bir şirketin kurulmasına karar verildiğini açıkladı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Bim Birleşik Mağazalar A.Ş (BIMAS),sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşması ve atık yönetim faaliyetlerinin daha verimli bir şekilde yönetilmesi amacıyla 1.000.000 TL sermayeli  bir şirketin kurulmasına karar verildiğini açıkladı.

Konu ile ilgili KAP açıklaması şöyle:

"Yönetim Kurulu'nun 9 Temmuz 2024 tarihinde aldığı karara istinaden; Şirket'imizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşması ve atık yönetim faaliyetlerinin daha verimli bir şekilde yönetilmesi amacıyla 1.000.000 TL sermayeli  bir şirketin kurulmasına ve kuruluş işlemlerinin başlatılmasına karar verilmiştir."

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar