Bir hisse, bir analiz: 'AL' tavsiyesi

Deniz Yatırım, İş Bankası için 9,40 TL olan hedef fiyatla 'AL' tavsiyesini sürdürdü. Hisse değerlendirmesinde, 'İş Bankası’nın açıklamış olduğu 2021 beklentilerinin hisse fiyatı üzerindeki etkisinin nötr olabileceğini düşünüyoruz' denildi.

Abone ol
Abone ol

Deniz Yatırım, İş Bankası için 9,40 TL olan hedef fiyatla 'AL' tavsiyesini sürdürdü,

Detaylar şu şekilde:

"Kendi tahminlerimiz ile kıyasladığımızda İş Bankası’nın beklentilerinin paralel/kısmen daha muhafazalar olduğunu gördük.

Aşağıda hazırladığımız tabloda İş Bankası’nın beklentileri ile karşılaştırmalı olarak beklentilerimizi görebilirsiniz.

İş Bankası’nın açıklamış olduğu 2021 beklentilerinin hisse fiyatı üzerindeki etkisinin nötr olabileceğini düşünüyoruz. İş Bankası için 9.40 TL olan hedef fiyatımızı ve AL olan önerimizi sürdürüyoruz."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar