Bir hisse, bir analiz: Tekfen Holding

A1 Capital Yatırım Menkul Değerler, Tekfen hissesi için bir teknik analiz raporu paylaştı. Analizde, '16.90 ile kısa vadeli alçalan trend direnci olan 17.30 direncinin hedef konumuna yerleşebileceğini düşünmekteyiz.' denildi.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Tarafından Hazırlanan Analiz:

"15.80 üzerinde fiyatlamaların oluşması kısa vadede yükseliş hareketlerinin devam etme ihtimalini güçlendiriyor. 

Bu durumda ilk olarak 16.30 seviyesini takip etmekteyiz. Bu seviyenin yukarı yönde aşılması durumunda alımların hız kazanabileceğini ve bu sayede 16.90 ile kısa vadeli alçalan trend direnci olan 17.30 direncinin hedef konumuna yerleşebileceğini düşünmekteyiz.
Aşağı yönde fiyatlamalarda 15.50 seviyesinin aşağısını zarar kes olarak belirliyoruz.
Cari Fiyat: 16.10 "

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar