Derlüks Deri Borsa Ana Pazarı'nda işlem görmeye başlayacak

Derlüks Deri payları 4 Temmuz'dan itibaren Borsa Ana Pazarı'nda B grubunda sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacak... Derlüks Deri payları 4 Temmuz'dan itibaren Borsa Ana Pazarı'nda B grubunda sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacak.

Abone ol
Abone ol

Derlüks Deri payları 4 Temmuz'dan itibaren Borsa Ana Pazarı'nda  B grubunda sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacak.

BIST'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Sermaye Piyasası Kurulunun 13/06/2019 tarihinde onayladığı izahname çerçevesinde Borsa Birincil Piyasa'da halka arzı gerçekleştirilen Derlüks Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin, 25.000.000 TL nominal değerli sermayesini temsil eden payları Kotasyon  Yönergesinin 8'inci maddesi uyarınca kota alınmış olup, halka arz edilen 11.000.000 TL nominal değerli payları 04/07/2019 tarihinden itibaren 2,66 TL/pay baz fiyat ve "DERAS.E" kodu ile Borsamız Ana  Pazar'ında B grubunda sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 100.000 TL olarak belirlenmiştir."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar