Ege Profil'den o iddialara açıklama

Ege Profil Ticaret ve Sanayi AŞ, bugün sosyal medyada çok konuşulan şirketin hakim ortağı Deceuninck NV'nin Ege Profil Tic. ve San. A.Ş. paylarını satacağı yönündeki haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

Abone ol
Abone ol

Şirkette KAP'a yapılan açıklama şöyle;

"Bu açıklama, Sermaye Piyasası Kurulu'nun, II-15.1 "Özel Durumlar Tebliği"nin, "Haber ve söylentilerin doğrulanması" başlığını taşıyan 9'uncu maddesi hükümleri kapsamında yapılmaktadır. 

Bugün sosyal medya üzerinde Şirketimiz hakim ortağı Deceuninck NV'nin Ege Profil Tic. ve San. A.Ş. paylarını satacağı yönünde söylentilerin çıktığı görülmüştür. Hakim ortağımız Deceuninck NV tarafından Şirketimize bu yönde herhangi bir bildirim yapılmamıştır.  Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulur."

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar