Euro Yatırım Holding, pay satışı iddialarını yalanladı

Euro Yatırım Holding, iştiraki Eurocity Bank AG paylarının satıldığı yönünde haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Euro Yatırım Holding, iştiraki Eurocity Bank AG paylarının satıldığı yönünde haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Bazı sosyal medya sitelerinde Şirketimizin iştiraki olan Almanya'da yerleşik Eurocity Bank AG paylarının satıldığı yönünde haberlerin yer aldığı öğrenilmiştir.

Söz konusu haberler asılsız olup, kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.

Bu açıklama, Sermaye Piyasası Kurulu'nun, II-15.1 "Özel Durumlar Tebliği"nin, "Haber ve söylentilerin doğrulanması" başlığını taşıyan 9'uncu maddesi hükümleri kapsamında yapılmaktadır."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar