Galatasaray'dan sponsorluk anlaşması

Galatasaray, Nesine.com ile futbol takımı forma kol sponsorluğu kapsamında anlaşma imzaladı. Galatasaray, sezon boyunca oynayacağı karşılaşmalarda kolunda “Nesine.com” reklamlı forma ile mücadele edecek.

Abone ol
Abone ol

Galatasaray, Nesine.com ile futbol takımı forma kol sponsorluğu kapsamında anlaşma imzaladı. Nesine.com, Galatasaray’ın “Resmi Bahis Sponsoru” olarak 2020-2021 sezonunda Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda futbol takımının oynayacağı karşılaşmalarda forma kol sponsoru oldu.

Galatasaray, sezon boyunca oynayacağı karşılaşmalarda kolunda “Nesine.com” reklamlı forma ile mücadele edecek.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar