Garanti BBVA Genel Müdürlüğüne Baştuğ atandı

Garanti BBVA Genel Müdürü Ali Fuat Erbil istifa etti. Erbil'in emekliliğini istediği bildirildi. Erbil'in yerine Recep Baştuğ atandı. Baştuğ'un gerekli yasal izinlerin alınmasını takiben 1 Eylül 2019 itibarıyla görevi devralmasının planlandığı öğrenildi.

Abone ol
Abone ol

Garanti BBVA Genel Müdürü Ali Fuat Erbil istifa etti. Erbil'in emekliliğini istediği bildirildi. Erbil'in yerine Recep Baştuğ atandı.

Banka tarafından KAP'a yapılan açıklamada, Erbil'in istifa dilekçesinin kabul edildiği belirtildi. Açıklamada, genel müdürlük pozisyonuna Recep Baştuğ'un atanmasına karar verildiği
ifade edildi.

Baştuğ'un gerekli yasal izinlerin alınmasını takiben 1 Eylül 2019 itibarıyla görevi devralmasının planlandığı ve genel müdürlük pozisyonunu üstlenmesini takiben yönetim kurulunun doğal üyesi olarak da görev alacağı bildirildi.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar