Gençler için BES’e “Online” katılma kolaylığı

Anadolu Hayat Emeklilik, gençlerin geleceğini güvence altına alan ve onlar için 2015 yılında hayata geçirdiği Genç Emeklilik Planı’nı internet sitesi üzerinden de satışa sundu.

Abone ol
Abone ol

Anadolu Hayat Emeklilik, 18-25 yaş arasındaki müşterilerine özel sunduğu Genç Emeklilik Planı’nın, internet üzerinden satışına başladı.

Geleceği için bugünden yatırım yapmak isteyen gençlere yönelik tasarlanan bu ürünün online satışı, bireysel emeklilik hesabı açtırmak için fiziksel olarak bir yere gitme gerekliliğini ortadan kaldırarak gençlere kolaylık sağlıyor.

Online satış ile internet kullanım alışkanlığı yüksek olan gençlere, geleceklerini kolayca güvence altına alma imkânı sunduklarını belirten Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Ertürk, “18-25 yaş arasındaki müşterilerimize özel sunduğumuz Genç Emeklilik Planı’nı, artık dijital ortamda gençlerle buluşturuyoruz. Gençlerin satın alma sürecini online olarak kolay, hızlı ve güvenli şekilde tamamlayabileceği bir deneyim tasarladık. Kurumsal internet sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde bireysel emeklilik hesabı açtırabiliyorlar.  Anadolu Hayat Emeklilik olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Gençlere fayda sağlayacak ve bilgiye ulaşmalarını kolaylaştıracak bir kanal olan internet sitemiz üzerinden başladığımız online satış ile geleceklerini planlarken onların yanlarında olduğumuzu, ihtiyaçlarını anladığımızı ve buna uygun çözümleri en pratik şekilde kendilerine sunduğumuzu özellikle vurgulamak isterim” dedi.

 

 

ANHYT ANADOLU HAYAT EMEKLILIK A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 7.5
Satış 7.51
Değişim -0.09%
Son Değer 7.5
En yüksek 7.71
En düşük 7.32
Haftalık Değişim 0.4016%
Aylık Değişim 0.5361%
Yıllık Değişim 23.1527%

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar