Girişim Elektrik, 4,9 milyon dolarlık iş aldı

Girişim Elektrik (GESAN), Çin Merkezli CEEC ANHUI NO.1 ELECTRICAL ENERGY CONSTRUCTION CO LTD. şirketinin Adana Şubesi ile ‘Türkiye Rixos Hotel Lisanssız Güneş Enerjisi Santrali Projesi' için anlaşma sağladı.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Girişim Elektrik (GESAN), ‘Türkiye Rixos Hotel Lisanssız Güneş Enerjisi Santrali Projesi' için anlaşma sağladı.

Şirketten KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"Şirketimiz, Çin Merkezli CEEC ANHUI NO.1 ELECTRICAL ENERGY CONSTRUCTION CO LTD. şirketinin Adana Şubesi ile ‘Türkiye Rixos Hotel Lisanssız Güneş Enerjisi Santrali Projesi' için anlaşma sağlamıştır. Anlaşma bedeli vergiler hariç toplam 4.917.181, -USD'dir. (Dört milyon dokuz yüz on yedi bin yüz seksen bir, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile anlaşma bedeli vergiler hariç 157.349.792, -TL)"

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa
Yorumlar