Günün kazanç potansiyeli olan hisseleri: AKCNS, BAGFS, BRISA, LKMNH

Tacirler Yatırım'ın hazırladığı günlük BIST bülteninde teknik olarak bugün hareketli olması muhtemel hisseler paylaşıldı. Raporda ayrıca, 'Bugün olası satışlarda ise takip edilecek ilk destek seviyesi 1533’te bulunmakta olup bu seviyenin kırılmasıyla birlikte 1525 seviyesinin test edilmesi söz konusu olacaktır.' tespitinde bulunuldu.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Tacirler Yatırım analizi şöyle;

Dün oldukça dalgalı bir seyir izleyen BIST-100 endeksi gün içinde1563 seviyesine kadar yükselmesine rağmen öğleden sonra gelen satışlarla 1546 seviyesinden tamamladı. Kısa vadeli indikatörler aşağı yönlü hareket etmekte olup henüz dengelenmeye başlamadılar.

22 günlük hareketli ortalamanın bulunduğu 1530 seviyesinin yakından takip edilecektir. Bugün olası satışlarda ise takip edilecek ilk destek seviyesi 1533’te bulunmakta olup bu seviyenin kırılmasıyla birlikte 1525 seviyesinin test edilmesi söz konusu olacaktır.

Olası yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1553 seviyesinde bulunmakta olup, bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1560 seviyesi hedeflenecektir.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar