Günün öne çıkan 2 şirket haberi var - 21 Kasım

Ziraat Yatırım tarafından günlük olarak hazırlanan günün önemli şirket haberleri yayımlandı. Borsada işlem gören şirketlerden yer alan haberler arasında günün öne çıkan 2 şirket haberi var.

Abone ol
Abone ol

Bim Birleşik Mağazalar (BIMAS, Nötr): Şirketin Genel Kurulu hisse başına 0,4TL brüt (0,34TL net) temettü ödeme kararını onayladı. Onaylanan nakit kar payıkullanım tarihi 11 Aralık'tır.

Desa Deri (DESA): Verimlilik odaklı çalışma prensipleri doğrultusunda, Bayraklı/İzmir adresinde Desa Deri İzmir Westpark Samsonite şubesi ünvanlı mağazanın 18.11.2019 tarihi itibari ile kapatılmasına karar verilmiştir.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar