Horoz Lojistik'in işleme başlama tarihi netleşti

Geçtiğimiz hafta talep toplaması gerçekleşen Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.'nin Borsa İstanbul'da işleme başlayacağı tarih netleşti.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Konuyla ilgili Borsa İstanbul'dan KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) 24.600.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin sermayesini temsil eden 90.488.084 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 07/06/2024 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 55 TL baz fiyat, "HOROZ.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Borsa Halka Arzlar
Yorumlar