İş Portföy'de üst düzey değişiklik

İş Portföy'de Genel Müdür Tevfik Eraslan, 31 Ağustos 2021 itibarıyla görevinden ayrılacak. Eraslan'ın koltuğuna görevi 1 Temmuz 2021'den itibaren Burak Sezercan oturacak.

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

İş Portföy, Genel Müdür Tevfik Eraslan'ın kendi isteğiyle görevinden ayrılacağını açıkladı. 31 Ağustos 2021 itibarıyla Eraslan'ın yerine Burak Sezercan İş Portföy'de Genel Müdürü olarak görev yapacak.

İş Portföy'den genel müdürlük koltuğundaki bayrak değişimine ilişkin yapılan KAP açıklaması şöyle;

"Genel Müdürümüz Sayın Tevfik Eraslan, 31 Ağustos 2021 tarihi itibarıyla Genel Müdürlük görevinden ayrılma kararı aldığını beyan etmiştir. Resmi kurum ve yetkili kurulların da uygun görmesi halinde Sayın Burak Sezercan 1 Eylül 2021 tarihi itibariyla Genel Müdürlük görevini üstlenecektir."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kategoriler Şirket Haberleri Borsa
Yorumlar