İş Yatırım, Türk Traktör'ü en çok önerilenler listesinden çıkardı

İş Yatırım, hisse analizinde Türk Traktör'ü en çok önerilenler listesinden çıkardı. Aracı kurum bu kararı hissenin güçlü getirisine bağladı ve 8 Haziran'dan bu yanda yüzde 55'lik getiri sağlandığının altı çizildi.

Abone ol
Abone ol

İş Yatırım'ın konu ile ilgili raporunda şu değerlendirme yapıldı:

"Türk Traktör’ü en çok önerilenler listemizden çıkarıyoruz

TTRAK’ü en çok önerilenler listemizden güçlü getirisi ve  faizlerdeki yukarı yönlü trendin potansiyel olumsuz etkisi nedeniyle  çıkartıyoruz.

Öneri listemize eklediğimiz 8 Haziran’dan itibaren TTRAK hisseleri %55 mutlak getiri sağlarken, benchmakr endeksi % 52 yendi."

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar