Kısa vadeli öneri listesine 4 hisseyi ekledi

Acar Menkul, Kısa vadeli öneri listesinden ALARK, KARSN ve VESBE'yi çıkarırken, yerine ASELS, GARAN, PETKM ve TAVHL'yi ekledi

Abone ol
Abone ol Haberi dinle

Acar Menkul, Kısa vadeli öneri listesinden ALARK, KARSN ve VESBE'yi çıkarırken, yerine ASELS, GARAN, PETKM ve TAVHL'yi ekledi.

Kısa vadeli öneri listemizden ALARK, KARSN ve VESBE pay senetlerini çıkarıyoruz. Onların yerine ASELS, GARAN, PETKM ve TAVHL pay senetlerini dahil ediyoruz. KORDS’yı portföyümüzde tutmaya devam ediyoruz.

ALARK: Pozisyona giriş maliyeti 22,00 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu Cuma günü kapanış fiyatı ile 23,50 TL’ den yaklaşık % 6,38 kazanç ile kapatılmıştır. Senedin haftalık kazancı %9,30 olmuştur.

KARSN: Pozisyona giriş maliyeti alım aralığı fiyat seviyesi 4,99 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu Cuma günü kapanış fiyatı ile 5,97 TL’ den yaklaşık % 17,08 kazanç ile kapatılmıştır. Senedin haftalık kazancı % 20,60 olmuştur.

KORDS: Pozisyona giriş maliyeti 35,96 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu açık işlem olarak portföyümüzde yer almaya devam edecektir.

VESBE: Pozisyona giriş maliyeti 7,93 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu 8,19 TL fiyatla yaklaşık % 3,17 kazanç ile kapatılmıştır.

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar