Logo Yazılım hisse analizi ve yorumu

Ahlatcı Yatırım, Logo Yazılım hissesini mercek altına aldı. Raporda, dünya genelinde yaşanan virüs etkisiyle yaşanan hisselerdeki kayba dikkat çekilirken şirketin bu süreçten daha az etkileneceği görüşü paylaşıldı.

Abone ol
Abone ol

Ahlatcı Yatırım Tarafından Hazırlanan Analiz:

"Logo Yazılım İcra Kurulu Başkanı Buğra Koyuncu satışlarda bir durma beklemediklerini ancak yıl sonu beklentilerinde revizyon yapabileceklerini açıkladı. Buğra Koyuncu, "Bu sürecin finansal yapı açısından bir risk yaratacağını düşünmüyorum. Şu dönemde finansal olarak birçok firmaya göre daha dayanıklı olduğumuzu söyleyebilirim. İlk çeyrek açısından çok büyük bir problem öngörmüyorum ama önümüzdeki bir kaç ayı yaşamadan tahminde bulunmak zor" dedi.

Hisseyi teknik olarak incelediğimizde bu hafta Fibo %38,20'ye denk gelen 59,79 TL desteğinde tutunmayı başardığı görülüyor. Son iki işlem gününde yaşadığı yükseliş ile Fibo %61,80'e doğru hareket eden 68,60 TL'ye hisse denk gelen bu seviyeyi test edebilir.

70,20 ve 72,95 TL hissedeki direnç seviyeleri konumundayken olası geri çekilmelerde
64,20 ve 62,10 TL destek seviyelerini takip edeceğiz.

Destekler: 64,20 / 62,10 / 59,80
Dirençler: 70,20 / 72,95 / 74,45"

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar